Banner
Websitemizi sizin için yeniliyoruz. Şu an bir Demo/Test sistemindesiniz. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın.

2021 Prag Shibari Festivali tarihleri açıklandı

2021 Prag Shibari Festivali tarihleri açıklandı

Prag Shibari Festivali, 2016 yılından bu yana yılda bir kez düzenlenen üç günlük ip etkinliğidir. 2020 biletleri satışa çıktıktan sonra kısa sürede tükenmişti lakin pandemi sebebi ile festival ertelendi.

2021 için planlanan tarih; 3-5 Eylül 2021

İplerin, sizdeki karşılığını bulabilmeniz adına hoş bir deneyim sunuluyor; sanatsal bir form mu? Kendinizle ve size shibaride eşlik eden kişilerle aranızdaki iletişim yolu mu? Güç alışverişi için bir araç mı? Salt eğlence mi?

Peter Soptik tarafından düzenlenen festivalde Kasumi Hourai, Riccardo Wildties, Yoroi Nicolas, WykD Dave gibi ünlü shibari sanatçılarının performans ve atölye çalışmalarına tanık ya da dahil olabilmektesiniz. Her seviye ip deneyimini görebileceğiniz etkinlikler, her rol ve cinsiyet kimliklerine açık.

2019 yılında düzenlenen etkinliklerden birkaç kareye buradan ulaşabilirsiniz:

Festival; ipleri keşfetmek, öğrenmek, tadını çıkarmak ve yeni insanlarla tanışmak isteyen herkes için güvenli ve kapsayıcı bir alan sağlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi asıl odak noktası Japon ip esaretidir, lakin aynı zamanda daha az geleneksel olan diğer shibari biçimlerine de yer vermekte.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

X
X
X
X